Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný pobočky Exekucninemovitosti.cz" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Dům s vinným sklepem , 150m² + Rozestavěné apartmány - Dolní Dunajovice

Prodej, Dům s vinným sklepem , 150m² + Rozestavěné apartmány - Dolní Dunajovice

  1136x

3 700 000 Kč

Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu se 150 let starým sklepem ve výborném stavu a rozestavěným objektem na dva apartmány. Rozestavěný objekt je v hrubé stavbě a lze jej využít prakticky k čemukoliv. K domu je dále na základě ústní dohody a možnosti odkoupení, užívána pěkná, majiteli vybudovaná zahrada ve vlastnictví obce. V těsném sousedství má vinný sklep a vinice velmi uznávaný vinař Filip Mlýnek. Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě na úpatí Dunajovických kopců s..

Detail
Prodej, Zámek Klecany, 31 775m² - Klecany

Prodej, Zámek Klecany, 31 775m² - Klecany

  2346x

dohodou

Nabízíme přímí prodej ojedinělé nemovitosti v Čechách pro nejnáročnější klientelu. Zámek Klecany v současné době představuje citlivé propojení historické tradice s nejmodernějšími technologiemi. To, co v průběhu staletí přetrvalo a během rekonstrukce v posledních letech bylo ještě dále zdůrazněno, je nadstandardní komfort, který zámek i celý areál svým obyvatelům nabízí. Zámek tvoří čtyři křídla obklopující nádvoří. Budova zámku i zámecká zahrada disponují stylovým osvětlením, které spolu s..

Detail
Prodej, Rodinné domy  u náměstí- Kašperské Hory - levně - vhodné na reko...

Prodej, Rodinné domy u náměstí- Kašperské Hory - levně - vhodné na reko...

  22687x

890 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu. Jedná se o jednu z turisticky nejvyhledávanějších lokalit v Západních Čechách, což z ní dělá ekonomicky velmi atraktivní. Možnost dokoupení i přilehlého stavebního pozemku (za 2.099tis.) Viz samostatný inzerát. Nemovitost je bývalá restaurace s rodinným domem a sestává se z uličního a bočního traktu, které jsou vnitřně propojeny. Uliční trakt je částečně podsklepený, má jedno nadzemní podlaží, částečné podkroví a půdu. Boční trakt..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 252m² + Zahrada 1.330m² - Těšovice

Prodej, Rodinné domy, 252m² + Zahrada 1.330m² - Těšovice

  2041x

3 000 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej zajímavé nemovitosti v žádané lokalitě. Jedná se z větší části rekonstruovaný dům, kdy rozestavěnost odhadujeme na 80%. Stavebně technicky lze hodnotit dům jako po rozsáhlé nedokončené rekonstrukci, dožilá střešní krytina, fasádní omítky chybí. RD je samostatně stojící, o 1 podzemním podlaží (částečně podsklepeno), 2 nadzemních podlaží a částečně obytné půdě. Část přízemí slouží k bydlení a část je využívána jako klubovna (bývalá hospoda) a sklady. 1NP..

Detail
Prodej, dvou rodinných domů s velkou zahradou za výhodnou cenu - Skuteč - Štěpánov

Prodej, dvou rodinných domů s velkou zahradou za výhodnou cenu - Skuteč - Štěpánov

  2955x

2 969 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivní prodej dvou samostatně stojících rodinných domů s velkou zahradou a kompletním technickým zázemím. Dle našich informací jsou náklady na energetický provoz obou domů ve výši 5.500?- CZK. Dům má také zřízenou přípojku plynu. 1RD (č.p.46) Dispozice 4+1 s garáží: suterén, schodiště a sklad, přízemí, veranda se schodištěm, koupelna, WC, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, kotelna, uhelna, dřevník a garáž. V podkroví - schodiště s chodbou..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 956m² + pozemky 4.510m² - Krátká Ves

Prodej, Rodinné domy, 956m² + pozemky 4.510m² - Krátká Ves

  9384x

1 250 000 Kč

Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu s přilehlými pozemky. Dům je v původním stavu cca 80 let stáří (přesné stáří nezjištěno), lehce rekonstruovaný (plast okna). Vhodný spíše na víkendové avšak celoroční užívání. Velkým benefitem jsou navazující pozemky o celkové rozloze 4.510 m2. Dům je aktuálně napojen na veškeré inženýrské sítě vody, odpad, elektrika. Předmětný dů se nachází v centrální části obce. Jedná se o povinný prodej v insolvenčním řízení. Financování hypotéčním úvěrem je..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 230m² - Sokolov - PRODEJ podílu 70/100

Prodej, Rodinné domy, 230m² - Sokolov - PRODEJ podílu 70/100

  5844x

1 590 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej ideálního podílu 70/100 v rodiném domě. Jedná se o prodej podílu v insolvenčním řízení. Jedná se o podsklepený dům se dvěma bytovými jednotkami. V 1NP se nachází byt k rekonstrukci o velikosti 2+1. V 2NP se nachází byt 2+1 se vstupem do podkroví kde se nachází další 2 samostatné pokoje, takže se prakticky jedná o 4+1. Dále je dům kompletně podsklepen, kdy jsou zde sklepy, garáž a kotelna. K domu náleží i pěkná zahrada o velikosti 400 m2. Více viz..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 263m² - Vlastislav

Prodej, Rodinné domy, 263m² - Vlastislav

  20817x

890 000 Kč

Popis a charakteristika nemovitosti: RD zděný, částečně podsklepený s jedním NP a stavebně upraveným podkrovím, zastřešen sedlovou střechou. Byt 5+1 s příslušenstvím. Vytápění ústřední lokální, standardní vybavení. Stavebně technický stav vlastního domu je dobrý se započatou částečnou rekonstrukcí interiérů potřebných dodělat. Příslušenství je ve stavu průměrném až zhoršeném čemuž odpovídá i jeho cena. Přípojka elektro NN, vody a septik, přípojení na veřejnou kanalizaci na hranici pozemku...

Detail
Prodej, stavební pozemek 1996m² u náměstí- Kašperské Hory - Vhodná investice

Prodej, stavební pozemek 1996m² u náměstí- Kašperské Hory - Vhodná investice

  9202x

1 890 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej pozemku vhodného pro výstavby RD v lokalitě kde lze stavět jen velmi obtížně neb tato leží v CHKO Šumava. Jedná se o jednu z turisticky nejvyhledávanějších lokalit v Západních Čechách, což z ní dělá ekonomicky velmi atraktivní. K pozemku je možno dokoupit i nemovitost (za 939 tis.), která je bývalá restaurace s rodinným domem a sestává se z uličního a bočního traktu, které jsou vnitřně propojeny. Uliční trakt je částečně podsklepený, má jedno nadzemní..

Detail