JSME V TOM S VÁMI...

27.3.2020

Dostatečně silné (know-how), aby námi zprostředkovávané prodeje nikterak nepoškodily Vaše minulé, ale ani budoucí investice.

Vážení poskytovatelé finančních produktů se zajištěním nemovitostí, investoři…

Nacházíme se v době chaosu a více než předmětný virus (COVID-19) nás paralyzují vlastní obavy z budoucna, a to především ekonomického směru.
Jelikož letos slavíme 10 let vzniku EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ, kdy se především specializujeme na právně a zástavně zatížené nemovitosti, můžeme s klidným svědomím konstatovat, že obavy kolem pádu cen nemovitostí jsou přinejmenším velmi diskutabilní až liché. Z našeho pohledu a na základě reálných zkušeností nemůžou výrazně padnout ceny nemovitostí, pokud jich je enormní nedostatek, který stále je a bude. Samozřejmě připouštíme možný vliv například médií, což zcela jistě vyvolá určitý druh paniky, který může mít až zásadní vliv na cenotvorbu a prodejní ceny. Rád bych Vás však ujistil, že nebudeme podléhat žádným prognostickým panikám a že už nyní jsme obchodně a systémově připraveni tomuto odolávat. Jednoduše konstatováno máme dostatečně silné (know-how) na to, aby námi zprostředkovávané prodeje nikterak nepoškodily Vaše minulé, ale i budoucí investice.

Za EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ – Jednatel spol. Radek Hajtol

JSME V TOM S VÁMI...