Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí pobočky Exekucninemovitosti.cz" odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

prodej, pozemek 810 m2 pro bydlení - Trhové Sviny - Otěvěk

prodej, pozemek 810 m2 pro bydlení - Trhové Sviny - Otěvěk

  78x

533 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje, prodej pozemku vhodného pro výstavbu rodinného domu v souladu s územním plánem. Přípojka vody na hranici pozemku. Elektrika (trafo stanice) přes cestu. Odpady nutno řešit individuálně - v obci není kanalizace - ve výhledu cca 3 let bude v obci vybudována čistička odpadních vod. Jedná se o přímí prodej, 2 km od města Trhové Sviny, jedna z nežádanějších lokalit v Jížních Čechách. Otěvěk je vesnice, část města Trhové Sviny v okrese České Budějovice. Nachází se..

Detail
Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 11.300m² - Františkovy Lázně - Žírovice - Nejlevnější cena za 1m2

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 11.300m² - Františkovy Lázně - Žírovice - Nejlevnější cena za 1m2

  5100x

dohodou

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivní prodej pozemků určených k výstavbě rodinných domů. V roce 2010 - 2015 zde byla povolena výstavba těchto domů viz fotodokumentace. Z nám dostupných informací se jedná o investorsky velmi lukrativní lokalitu. Pozemky zatím nejsou zasíťované, avšak přípojky jsou: Elektrika do 200m, kanalizace do 300m, voda a plyn na hranici pozemku, uvedené vzdálenosti jsou k přípojným bodům. Při porovnání všech parametrů okolních pozemků se jedná o nejlevnější cenu za..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 171m2, Líšťany u Loun

Prodej, Rodinné domy, 171m2, Líšťany u Loun

  2912x

1 590 000 Kč

Prodej rodinného domu po kompletní přestavbě v roce 1999. Jedná se o kompletně přestavěný dům včetně střechy a zateplení. Vstup do domu ze dvora, kde se nachází vstupní chodba s odkládací stěnou, dále následuje centrálně situovaná hala ze které se vstupuje do koupelny s WC, prostorného obýváku a kuchyně. Po dřevěném schodišti se dostaneme do podkroví, kde se nachází ložnice, velký dětský pokoj a druhá koupelna se sprchovým koutem a WC. Na dvoře se nachází letní posezení (pergola) s kolnou...

Detail
Prodej, Obchodní prostory, soubor šesti budov - Jindřichův Hradec II

Prodej, Obchodní prostory, soubor šesti budov - Jindřichův Hradec II

  322x

7 490 000 Kč

Naše společnost Vám nabízí přímí prodej souboru šesti částečně propojených budov + garáže. Jedná se o původní areál úpravny vody v severní části Jindřichova Hradce která již není k tímto účelům využívána. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu nedaleko centra města.Několik let zde fungovala společnost, která se zabývala rozebírání LCD displejů (tabletů a starých telefonů). Areál se skládá z Administrativní budovy po rekonstrukci v roce 2014 o celkové výměře 1433 m2. Tato administrativní budova je..

Detail
Prodej, Pozemky pro bydlení, 12x parcela - celkem 11112m² - 15 km od Prahy

Prodej, Pozemky pro bydlení, 12x parcela - celkem 11112m² - 15 km od Prahy

  1621x

1 000 Kč za m2

Prodej pozemku jako celku ve velmi lukrativní lokalitě cca 15 km od Prahy. Jedná se o nedokončený developerský projekt z důvodu propadnutí zástavy zajištěnému věřiteli. Některé pozemky mají již vybudované elektro - přípojky, odpady a voda jsou na hranici pozemku, v obci je i plynofikace. Běžná cena pozemků v dané lokalitě až 3.500,- / za 1m2 UPOZORNĚNÍ: Velmi nízká cena pozemku je odvinuta od potřeby nutnosti dořešit přístupovou cestu ve vlastnictví jiného subjektu (viz foto) a s tím..

Detail
Prodej, Byty 2+1, 62m² - Praha - Vršovice

Prodej, Byty 2+1, 62m² - Praha - Vršovice

  2112x

4 440 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu v původním, však velmi zachovalém stavu, kdy revitalizace bytu s ohledem na současné standardy je vhodná. Jedná se o prostorný a slunný byt - kdy je nutné odmyslet zastavenost nábytkem. V bytě jsou parkety, plastová okna s izolačním trojsklem, včetně parapetů, rozvody vody a odpadu jsou rovněž po rekonstrukci v plastu. Dále je potřeba zmínit, že v 5/2019 bude zahájena generální rekonstrukce střechy a fasády včetně zateplení, což výrazně zvýší..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 268m² - Zahrada 166m²  Beroun-Závodí - TOP Cena

Prodej, Rodinné domy, 268m² - Zahrada 166m² Beroun-Závodí - TOP Cena

  7503x

5 240 000 Kč

Prodej pěkného a kvalitně postaveného zděného rodinného domu v Berouně - Závodí. Předmětný dům byl v minulosti již nabízen k prodeji avšak s ohledem na rozsáhlé právní zatížení (exekuce), nebylo možné bezpečně realizovat jeho prodej. V současné době je tento dům prostý jakýchkoliv právních či zástavních omezení, lze bezproblémově financovat jakýmkoliv hypotečním produktem a čeká jen na nového majitele. Hlavní předností nabízeného domu je stav po kompletní rekonstrukci. Stavba byla postavena v..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 189m² - Blažejovice - atraktivní lokalita - zlevněno

Prodej, Rodinné domy, 189m² - Blažejovice - atraktivní lokalita - zlevněno

  18605x

1 790 000 Kč

Aktuálně - zlevněno! Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu (usedlosti) ve velmi atraktivní lokalitě pro klidné bydlení a rekreaci nedaleko rekreační oblasti vodního díla Želivka - Švihov. Jedná se o původní zemědělskou usedlost, která byla zásadně rekonstruována v 80 letech a dále v letech 2010 a 2017. Na pozemku uzavřené usedlosti se nachází další tři vedlejší stavby využívané jako sklady a garáž. Obec Blažejovice se nachází v blízkosti dálnice D1 Praha - Brno, kdy do centra Prahy..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 263m² - Vlastislav

Prodej, Rodinné domy, 263m² - Vlastislav

  8681x

990 000 Kč

Popis a charakteristika nemovitosti: RD zděný, částečně podsklepený s jedním NP a stavebně upraveným podkrovím, zastřešen sedlovou střechou. Byt 5+1 s příslušenstvím. Vytápění ústřední lokální, standardní vybavení. Stavebně technický stav vlastního domu je dobrý se započatou částečnou rekonstrukcí interiérů potřebných dodělat. Příslušenství je ve stavu průměrném až zhoršeném čemuž odpovídá i jeho cena. Přípojka elektro NN, vody a septik, přípojení na veřejnou kanalizaci na hranici pozemku...

Detail
Prodej, stavební pozemek 1996m² u náměstí- Kašperské Hory - Vhodná investice

Prodej, stavební pozemek 1996m² u náměstí- Kašperské Hory - Vhodná investice

  3458x

2 099 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej pozemku vhodného pro výstavby RD v lokalitě kde lze stavět jen velmi obtížně neb tato leží v CHKO Šumava. Jedná se o jednu z turisticky nejvyhledávanějších lokalit v Západních Čechách, což z ní dělá ekonomicky velmi atraktivní. K pozemku je možno dokoupit i nemovitost (za 939 tis.), která je bývalá restaurace s rodinným domem a sestává se z uličního a bočního traktu, které jsou vnitřně propojeny. Uliční trakt je částečně podsklepený, má jedno nadzemní..

Detail