Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí pobočky Exekucninemovitosti.cz" odpovídá 20 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy,  129m² - zahrada 521m²  Dolní Beřkovice

Prodej, Rodinné domy, 129m² - zahrada 521m² Dolní Beřkovice

  925x

6 500 000 Kč

Naše společnost Vám nabízí ke koupi rodinný rodinný dům ve velmi žádané lokalitě. Stavba má 1 nadzemní podlaží. Dům je částečně podsklepený. V objektu je půda a má vybudované podkroví. Základy má smíšené a objekt je smíšené konstrukce. Tloušťka obvodové konstrukce činí 45 cm. Stropy jsou dřevěné trámové, střecha je sedlová s vikýři, krytinu tvoří betonová taška a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou štukové a zateplení pláště není provedeno. K domu dále náleží vedlejší..

Detail
Prodej, Rodinné domy,  120m² + zahrada  851 m2- Valašské Meziříčí - Krhová

Prodej, Rodinné domy, 120m² + zahrada 851 m2- Valašské Meziříčí - Krhová

  6413x

4 900 000 Kč

Rodinný dům v klidné a žádané lokalitě v obci Krhová s pozemkem o výměře 851 m2 . Jedná se o velmi prostorný jednopodlažní, rodinný dům s rovnou střechou o zastavěné ploše 120 m2. Dispoziční řešení domu: - v přízemí byt 2+kk, koupelna s WC, chodba, garáž, schodiště, technická místnost se vstupem do zahrady. - 1. NP 5+kk, ze tří pokojů je umožněn vstup na balkon, koupelna, WC. Dům má v přízemí v technické místnosti umístěn kotel na tuhá paliva, který vytápí RD ústředním topením,..

Detail
Prodej, Rodinné domy,  150 m², zahrada 388 m²- Králův Dvůr - Počaply

Prodej, Rodinné domy, 150 m², zahrada 388 m²- Králův Dvůr - Počaply

  4212x

6 900 000 Kč

Při rychlém a seriozním jednání - JISTÁ DOHODA NA SLEVĚ Naše společnost Vám nabízí exkluzivní prodej ve velmi žádané lokalitě s výbornou dostupností do Prahy. Jedná se o samostatně stojící, zděný, částečně podsklepený RD s přízemím a obytným podkrovím. Hlavní půdorys domu je obdélníkový́ se sedlovou střechou a sedlovým vikýřem. Směrem do zahrady je provedena přístavba krytá střechou pultovou, rozšiřující dispozici 1.NP domu. V domě je situována jedna bytová jednotka 4+1. V suterénu je..

Detail
Prodej, Rodinné domy,  180m² se zahradou - Vážany nad Litavou

Prodej, Rodinné domy, 180m² se zahradou - Vážany nad Litavou

  3959x

4 900 000 Kč

Při rychlém a seriozním jednání - JISTÁ DOHODA NA SLEVĚ Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu se zahradou a sklepem ve velmi žádané lokalitě nedaleko Brna. Jedná se o dům vhodný k revitalizaci avšak v plně funkčním stavu. Rodinný dům je koncipován jako jednogenerační, je nepodsklepený, řadový vnitřní, dvoupodlažní se sklonitou střechou s nízkým spádem. Na dvoře se nachází vedlejší stavba - hospodářská stavení - jednopodlažní zděná přístavba nyní užívána jako sklad a..

Detail
Prodej, 2 byty 2+1 se zahradou 279 m² - Majdalena

Prodej, 2 byty 2+1 se zahradou 279 m² - Majdalena

  2006x

rezervováno

Naše společnost Vám exkluzivně zprostředkuje prodej dvou bytů ve velmi žádané rekreační lokalitě na jihu Čech. K bytu náleží v podílovém spoluvlastnictví předzahrádky a v osobním vlastnictví zahrada za domem. Oba byty jsou samostatně přístupné ze společného vchodu a ke každému patří jedna zahrada a podíl na pozemku pod a před domem. Do obou bytů je zavedena elektřina o napětí 230V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, je napojen na veřejnou..

Detail
Prodej, prostorný byt 1+1,  45m² s balkónem - Praha - Vršovice

Prodej, prostorný byt 1+1, 45m² s balkónem - Praha - Vršovice

  2955x

6 890 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivní prodej nově zrekonstruovaného bytu v žádané lokalitě v širším centru Prahy. Jedná se o prostorný byt 1+1 s balkonem a novou kójí v suterénu. Aktuálně byla dokončena kompletní rekonstrukce, včetně veškerých rozvodů, elektroinstalace, voda, odpady, dále nové jádro WC + koupelna včetně vybavení, podlahy, štuky, topná tělesa, linka včetně spotřebičů, dřevěná okna s izolačními skly, bezpečnostní a protipožární vchodové dveře. Při rekonstrukci byli..

Detail
Prodej, Rodinné domy, dvou generační se zahradou 338 m² - Radnice

Prodej, Rodinné domy, dvou generační se zahradou 338 m² - Radnice

  5057x

4 990 000 Kč

Naše společnost Vám nabízí prodej dvou-generačního domu v žádané lokalitě. Dům se nachází v klidném městě Radnice s kompletní občanskou vybaveností, avšak velmi dobře dostupný do okolních velkých měst včetně Prahy. Dům lze využít při nerušeném užívání i jako investičně, kdy jeden byt lze pronajmout a zajistit si tak finanční příjem nebo pro více člennou rodinu. Jedná se o přízemní řadový (koncový) dům se sedlovou střechou s obytným podkrovím. Dům je průchozí se zadním výstupem na zahradu...

Detail
Prodej, Pozemky pro bydlení,  1100m² - celkem 13.308m² - Vážany nad Litavou

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1100m² - celkem 13.308m² - Vážany nad Litavou

  4871x

3 300 000 Kč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej pozemků ve velmi žádané lokalitě. Jedná se o soubor pozemků jak stavebních tak zahrady a orné půdy. Jde o tři samostatná parcelní čísla kdy prodej lze po dohodě a odsouhlasení majitelem kombinovat. SPECIFIKACE A SEZNAM POZEMKŮ: Pozemek č.1) parc. č. 1043 kdy cca 1100m2 je dle územního plánu zastavitelný rodiným domem, zbylá část cca 3.057m2 orná půda - lze využít pro pěstování. více viz foto. Jednotková cena = 1.990.000 (možný samostatný..

Detail
Prodej, Byty 2+1,  62m² kopletně po reko - Jičín - Valdické Předměstí

Prodej, Byty 2+1, 62m² kopletně po reko - Jičín - Valdické Předměstí

  682x

rezervováno

Naše společnost Vám nabízí kompletně zrekonstruovaný byt bez dalších investic ve velmi žádané lokalitě. Nové zděné jádro, rozvody (elektrika, odpady, voda), nové podlahy, dlažby, štuky interierové dveře, koupelna, WC a jiné. Rekonstrukce dokončena 3/2022. Součástí bytu je rovněž užívací právo sušárny, kolárny - kočárkárny a balkon v mezipatře (spovlastnický podíl 1/3), který slouží vždy pro tři byty na patře. K bytu dále náleží sklep. Jelikož je v bytě možnost umístnění sporáku na plyn nebo..

Detail
Prodej, plodícího ovocného sadu,  30.409m² - Heřmanice u Oder

Prodej, plodícího ovocného sadu, 30.409m² - Heřmanice u Oder

  5678x

1 599 000 Kč

Nabízíme pozemek na kterém se nachází plodící ovocný sad. Sad je plně v souladu s územním plánem obce a lze zde transparentně provozovat - pěstovat. Jedná se o mladý sad na samém začátku plodnosti a produktivity. Z většiny osázen ovocnými stromy - jabloně, hruška, třešně a švestky. Dále se zde pěstuje několik duhů jahod, pšenice a jiné plodiny. Ovocné stromy 5 - 6 let stáří - obecně se uvádí, že hlavní produktivita sadu začíná 7 let stáří. Pozemek je v přední části mírně svažitý, jinak..

Detail