Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy pobočky Exekucninemovitosti.cz" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, dvou generační se zahradou 338 m² - Radnice

Prodej, Rodinné domy, dvou generační se zahradou 338 m² - Radnice

  16x

4 990 000 Kč

Naše společnost Vám nabízí prodej dvou-generačního domu v žádané lokalitě. Dům se nachází v klidném městě Radnice s kompletní občanskou vybaveností, avšak velmi dobře dostupný do okolních velkých měst včetně Prahy. Dům lze využít při nerušeném užívání i jako investičně, kdy jeden byt lze pronajmout a zajistit si tak finanční příjem nebo pro více člennou rodinu. Jedná se o přízemní řadový (koncový) dům se sedlovou střechou s obytným podkrovím. Dům je průchozí se zadním výstupem na zahradu...

Detail
Prodej, Rodinné domy,  120m² + zahrada  851 m2- Valašské Meziříčí - Krhová

Prodej, Rodinné domy, 120m² + zahrada 851 m2- Valašské Meziříčí - Krhová

  3141x

5 550 000 Kč

Rodinný dům v klidné a žádané lokalitě v obci Krhová s pozemkem o výměře 851 m2 . Jedná se o velmi prostorný jednopodlažní, rodinný dům s rovnou střechou o zastavěné ploše 120 m2. Dispoziční řešení domu: - v přízemí byt 2+kk, koupelna s WC, chodba, garáž, schodiště, technická místnost se vstupem do zahrady. - 1. NP 5+kk, ze tří pokojů je umožněn vstup na balkon, koupelna, WC. Dům má v přízemí v technické místnosti umístěn kotel na tuhá paliva, který vytápí RD ústředním topením,..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 120m² - Kelč

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Kelč

  8807x

rezervováno

Naše společnost Vám nabízí funkční RD, avšak vhodný na kompletní rekonstrukci. Aktuální dispozice 3+1, možno rozšířit o půdní vestavbu. V letech 2007 - 2008 proběhla rekonstrukce elektroinstalace (měď), vody a odpadů (plast) Dům je založen na základových pasech smíšených, bez hydroizolace. Obvodové zdivo je provedeno z cihel plných pálených a nepálených, stropy jsou dřevěné trámové. Okna jsou plastová s izolačními dvojskly. Podlahy obytných místností jsou z PVC a keramika, v ostatních..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 130 m² + 250m² zahrada - Strážkovice

Prodej, Rodinné domy, 130 m² + 250m² zahrada - Strážkovice

  6734x

rezervováno

Naše společnost Vám nabízí rodinný dům z roku 2006 ve velmi žádané lokalitě. Jedná se dispozičně o 3+kk s možností jednoduše rozšířit na 4+kk. Součástí domu je také vytápěná zimní zahrada a prostorná garáž. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem s přímotopnou sazbou nebo krbem s rozvody do všech místností včetně zimní zahrady. U domu je dále vrt s kojeneckou vodou, avšak je potřeba vyčistit, nebyl delší dobu využíván. Okolí domu nenáročné na údržbu avšak dostatečné prostorné. Přístup k domu..

Detail