Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy pobočky Exekucninemovitosti.cz" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 547m² + 9341m2 pole - Vydří - SOUČÁSTÍ CENY JE I DOKONČENÍ DOMU

Prodej, Rodinné domy, 547m² + 9341m2 pole - Vydří - SOUČÁSTÍ CENY JE I DOKONČENÍ DOMU

  20165x

2 790 000 Kč

Naše společnost Vám nabízí ke koupi rodinný dům ve velmi žádané lokalitě 10min. jízdy od Jindřichova Hradce. Jedná se o rodinný dům s aktuální dispozicí prostorný 2+1, však s přípravou půdní vestavby ve zvýšeném podkroví na možných 5+1 s minimálními investicemi. Jde o novostavbu dokončenou v roce 2002, kolaudováno 2017. Dům byl doposud užíván pouze rekreačně. Na pozemku je vlastní kopaná studna s dostatkem pitné vody, kanalizace a obecní vodovod je ve fázi hotových projektů a v současné době..

Detail
Prodej, Rodinné domy, 415 m² - Tuhaň - Domašice

Prodej, Rodinné domy, 415 m² - Tuhaň - Domašice

  1532x

2 290 000 Kč

Naše společnost Vám prodej rodinného domu s restaurací. Jedná se o částečně rekonstruovaný dům, kdy v prvním patře se nachází 4+1 a v přízemí již delší dobu zavřená hospůdka. Částečná rekonstrukce proběhla v roce 2014. Aktuální náklady na provoz domu 10.000,- CZK měsíčně. Stáří domu je odhadováno cca na 100 let. Dřevěná i plastová okna, vnější omítky vykazují znaky částečné pronikání zemní vlhkosti do zdiva. K domu dále náleží stodola a pozemek - zahrada. Jedná se o částečně zrekonstruovaný dům..

Detail
Atypická Vila pro náročnou klientelu za exkluzivní cenu, 5 min. od Prahy

Atypická Vila pro náročnou klientelu za exkluzivní cenu, 5 min. od Prahy

  7863x

26 000 000 Kč

Naše společnost Vám nabízí exkluzivní prodej nadstandardně řešené vily ve vzdálenosti pouhých 20 km od centra Prahy. Informace o ceně: Nemovitost bude prodána nejvyšší aktuální nabídce. Pro orientaci uvádíme, že pořizovací cena je znalci z oboru oceňování nemovitostí odhadována na 55-60mil. CZK, avšak znalecký posudek sloužící k tomuto prodeji je výrazně nižší na částku 30 mil. CZK. Prosíme i s ohledem na výrazně sníženou cenu, jen vážné a bonitní zájemce, kdy lze při vážném zájmu jednat i..

Detail
Prodej, Rodinného  domu v rekonstrukci, 170m² - Smržice u Prostějova

Prodej, Rodinného domu v rekonstrukci, 170m² - Smržice u Prostějova

  8435x

790 000 Kč

Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu v rekonstrukci. Jedná se o původní dům v započaté rekonstrukci, která byla prováděná samotným majitelem. Nutno dodat, že se v některých místech nejedná o příliš zdařilou rekonstrukci a doporučujeme stávající rekonstruované části revidovat, této neutěšené situaci odpovídá i cena této nemovitosti.. Jinak se jedná o staticky a izolačně velmi dobrou nemovitost na lukrativním místě v žádané lokalitě, nemovitost je přístupná z obou stran. Dispozice..

Detail
Hotelový a relaxační komplex se zámkem, celkem 50.000 m2, Chudobín - Olomouc

Hotelový a relaxační komplex se zámkem, celkem 50.000 m2, Chudobín - Olomouc

  14654x

info v RK

Předmětem prodeje je soubor nemovitostí a zámku s veškerým příslušenstvím a zámeckou zahradou. Informace jako cena, znalecký posudek, způsob prodeje a jiné poskytujeme při osobním jednání na případných prohlídkách, nebo na písemné vyžádání s prokázáním totožnosti žadatele. Celý komplex se nachází v Olomouckém kraji, asi kilometr od sjezdu z dálniční trasy Praha-Olomouc-Brno, přibližně 15 kilometrů severozápadně od Olomouce. PLNÝ POČET FOTOGRAFIÍ NAJDETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ..

Detail