O nás

Kdo jsme a co děláme

Specialista na prodej právně a zástavně zatížených nemovitostí

Naše společnost již od roku 2009 aktivně působí na trhu s nemovitostmi se specializací na povinné i dobrovolné prodeje s jakýmkoliv právním zatížením. Stejně jak se vyvíjí problematika zadluženosti, vyvíjí se i naše činnost. Pamatujeme doby, kdy praktiky vykonavatelů byli mnohdy za hranou nejen slušného jednání i když plně v souladu se zákony ČR.

Dnes můžeme s jistotou říct, že se nacházíme v době, kdy lze jen těžko využít nebo spíš zneužít slabého postavení dlužníka, což byla v začátcích naše hlavní motivace, jak tomu zabránit.

Avšak jak je obecně známo, neznalost zákona neomlouvá. 

Aktuálně se zabýváme všemi jakkoli zatíženými nemovitostmi ať už jde o exekuce, insolvence nebo jen o zástavní práva věřitelů (banky) a podobně.

Nad to poskytujeme i mediační činnost mezi dlužníkem a věřitelem, což má většinou za následek mimosoudní dohodu na řešení pohledávek a s tím spojených nemovitostí.

Problematiku kolem zadlužených nemovitostí řešíme bez předsudků a jakékoliv stranění, ale vždy dbáme na transparentnost, vstřícnost a férovost. Ať už se na nás obrátí věřitel nebo dlužník.

Můžeme na základě mnohaleté praxe potvrdit, že včasné řešení zadluženosti, nemívá tak drastické dopady na jednotlivce a jejich rodiny.

 

A proto naše motto je: Řešte problém dřív, než ho bude někdo řešit za Vás…

 
 

O nás