Nacházíte se: EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ » O společnosti

O společnosti

Specialisté na prodej právně a zástavně zatížených nemovitostí

Naše společnost již od roku 2009 aktivně působí na trhu s nemovitostmi se specializací na povinné i dobrovolné prodeje s jakýmkoliv právním nebo zástavním zatížením. Stejně jak se vyvíjí problematika zadluženosti, vyvíjí se i naše činnost.

Pamatujeme doby, kdy praktiky vykonavatelů byli za hranou nejen slušného jednání, ale mnohdy i v rozporu se zákony ČR. Toto Vše v tichosti procházelo, protože se jednalo o úzkou skupinu lidí profitujících na neštěstí a neznalosti dlužníků. Avšak jak je obecně známo, neznalost zákona neomlouvá.

Dnes můžeme s jistotou říct, že se nacházíme v době, kdy lze jen těžko využít nebo spíš zneužít slabého postavení dlužníka, což byla v začátcích naše hlavní motivace, jak tomu aspoň částečně zabránit. Stačilo jednoduše vytvořit značku evokující druh prodejů a etablovat se na trhu. Tím že jsme vytvořili značku a postupy jednoduše přístupné všem, jsme získali obrovskou obchodní sílu, díky které můžeme nabídnou mnohem výhodnější řešení než jakákoliv konkurence.

Prodávat zadlužené nemovitosti nemusí nést prvky okrádání dlužníků, ale i věřitelů. Za více jak 12 let na trhu a stovkami realizovaných obchodů, můžeme dnes konstatovat, že tato nepopulární činnost lze dělat slušně, citlivě a důsledně ve prospěch všech stran. Takže nakonec jsou spokojeni jak dlužníci, tak i věřitelé. Jediný, kdo není spokojen jsou spekulanti a obchodníci s bídou. A to nás těší!

Aktuálně se zabýváme všemi jakkoli zatíženými nemovitostmi ať už jde o exekuce, insolvence, zástavy bankovní i nebankovních subjektů.

Nad to poskytujeme i mediační činnost mezi dlužníkem a věřitelem, což má většinou za následek mimosoudní dohodu na řešení pohledávek a s tím spojených nemovitostí.

Problematiku kolem zadlužených nemovitostí řešíme bez předsudků a jakékoliv stranění, ale vždy dbáme na transparentnost, vstřícnost a férovost. Ať už se na nás obrátí věřitel nebo dlužník.

Můžeme na základě mnohaleté praxe potvrdit, že včasné řešení zadluženosti, nemívá tak drastické dopady na jednotlivce a jejich rodiny.

A proto naše motto je: Řešte problém dřív, než ho bude někdo řešit za Vás…

Více o našich službách se dočtete na stránkách IS Centra >>