ODDLUŽENÍ S JISTOTOU - od 1.7.2017 tuto službu neposkytujeme!

1.10.2015

EXEKUČNÍ NEMOVITOSTI rozšiřují portfolio svých služeb! ODDLUŽENÍ S JISTOTOU neboli Insolvenční návrh za jednotnou cenu 8 000,- Kč!

ODDLUŽENÍ S JISTOTOU = Insolvenční návrh (návrhy na oddlužení neboli osobní bankrot) za jednotnou cenu 8 000,- Kč! Osobní bankrot Vám může snížit celkový dluh až o 70 %!

 

Co je to vlastně insolvenční návrh?

My v EXEKUČNÍCH NEMOVITOSTECH se velmi často setkáváme s klienty, kteří se dostali do finančních obtíží a točí se neustále v začarovaném kruhu. Pronásledují je závazky, kterým nemůžou dostát nebo v horším případě přímo exekutoři. V takové situaci se může ocitnout každý například ztrátou zaměstnání, vážným úrazem, apod. Existuje ale řešení! Podat na sebe návrh na oddlužení neboli insolvenční návrh.

 

V EXEKUČNÍCH NEMOVITOSTECH Vám nyní nabízíme řešení, jak se dostat z pasti dluhů ven a opět kvalitně a normálně žít – legálním oddlužením dle Insolvenčního zákona. Často se bohužel stává, že se člověk v nouzi obrátí na instituci, která si za takovýto návrh účtuje desetitisíce a návrh nakonec třeba i špatně sepíše!!! Dlužníkovi se tak zkomplikuje cesta, přijde o víc peněz a ke všemu má před sebou velmi nejistý výsledek! Naše návrhy jsou revidovány přímo právníky aktivně vykonávající insolvenční činnost. To znamená, že se jedná o ty největší odborníky Insolvenčního zákona. A to za jednotnou cenu 8 000,- Kč, ať je váš případ jakkoliv komplikovaný! Insolvenční návrh od nás = ODDLUŽENÍ S JISTOTOU!

 

Co je to oddlužení neboli osobní bankrot?
Oddlužení neboli osobní bankrot je jediné legální řešení neschopnosti splácet vaše závazky vůči věřitelům. Při vyhlášení osobního bankrotu dochází ke sjednocení všech závazků věřitelů vůči vám jako dlužníkovi. O platební neschopnost se jedná v situaci, kdy má dlužník více než 2 věřitele, má peněžité závazky déle jak 30 dnů po lhůtě splatnosti a není schopen tyto závazky plnit.

 

Osobní bankrot povoluje soud, který také stanovuje konkrétní způsob oddlužení. Soud zastavuje exekuci, vymáhání dlužných splátek a zastavuje nárůst závazků - nedochází k dalšímu narůstání objemu dluhů, ale řeší se v aktuální výši. Jste chráněni - jedná se o tzv. zákonnou ochranu dlužníka. Závazky jsou řešeny podle insolvenčního zákona, a nelze na vás podat žalobu k civilnímu soudu či vykonat exekuci. Prominutí úhrady – možnost soudního prominutí úhrady nesplacených či nepřihlášených závazků.

 

Osobní bankrot Vám může snížit celkový dluh až o 70 %! Budete tedy splácet třeba jen 30 % vašich dluhů.
Jste-li v podobné situaci, nečekejte a udělejte ten správný krok – kontaktujte nás ještě DNES. Pomůžeme Vám! Věřte, že není na co čekat, řešení samo nepřijde. Oddlužení neboli osobní bankrot již pomohl tisícům lidí a víte, co je pak mrzelo nejvíce? Že tento krok neudělali již dávno. Mohli si tak ušetřit spoustu starostí, rozdrásaných nervů, peněz a hlavně mohli již dávno kvalitně a opět normálně žít! Proto neváhejte ani Vy!

 

Volejte, či pište:
Tel: +420 775 455 455
Email: [email protected]

ODDLUŽENÍ S JISTOTOU - od 1.7.2017 tuto službu neposkytujeme!