Nacházíte se: EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ » Prodej, Byty 4+1, 99m² 2x balkon + garáž - Záboří

Prodej, Byty 4+1, 99 2x balkon + garáž - Záboří, Ev.č.: 00604

DSC_4350
DSC_4364
DSC_4369
DSC_4367
DSC_4372
DSC_4375

Kontaktujte makléře

Radek HajtolRadek Hajtol
+420 723 533 533
[email protected]
IČ: 06982697
EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZEXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ
Otakarova 1764/30
České Budějovice - České Budějovice 3
+420 775 455 455
[email protected]
Cenaprodáno
Financování případně zajistíme, + provize RK
KategorieByty 4+1
LokalitaZáboří 104
OkresStrakonice
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná99 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej velmi prostorného bytu se dvěma balkony, sklepem a garáží.
Byt si můžete detailně prohlédnout ve 3D na našich stránkách (exekucninemovitosti) nebo Srealitách.
Aktuálně vystěhovaný byt je potřeba douklidit a revitalizovat na moderní bydlení. Jedná se o klidné vesnické bydlení s výbornou dostupností do okolních měst, Blatná (10 min.) a Strakonice (15 min.) autem. S ohledem na ceny nemovitostí ve městech v současné době, se jedná téměř o poloviční cenu za bydlení stejné velikosti, což s ohledem na polohu obce a dostupnost do měst zajišťuje výraznou finanční úsporu, tedy kompromis mezi cenou a bydlení ve městě, kdy život na vesnici zaručuje mnohem klidnější život celé rodině. Dům je velice pěkný, čistý, udržovaný a milí sousedé - na první pohled je vidět že se o dům starají dobře.
O Obci:
Záboří patří počtem obyvatel mezi nevelké obce, které ovšem svým obyvatelům poskytují základní zázemí. Působí zde mateřská i základní škola, která poskytuje základní vzdělání žáků 1. i 2. stupně. Dopravní obslužnost žáků do školy i pracujícím do zaměstnání zajišťuje autobusová doprava. Základní potraviny a spotřební zboží lze zakoupit v místním obchodě, působí zde rovněž lékař pro děti i dospělé, svou pobočku zde má i Česká pošta. V obci jsou nabízeny i další služby - holičství a kadeřnictví, osvěžit se je možné ve dvou restauracích, v budově bývalé školy se nachází penzion, kde lze nalézt nocleh. V místním kostele se každou neděli před obědem konají bohoslužby.
V roce 2002 byla v obci dokončena plynofikace, samozřejmostí jsou vodovod a kanalizace, k dispozici jsou i stavební pozemky. Každý den slouží občanům obecní úřad, který provádí rovněž ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřuje pravost podpisu. Obcí s rozšířenou působností, pod kterou patří i Záboří, je Blatná, kde působí stavební, finanční, matriční a další úřady.
Jedná se o povinný prodej již právně čistého a vystěhovaného bytu - možno bydlet okamžitě.