Prodej

Prodej, Rodinné domy, 268m² - Zahrada 166m² Beroun-Závodí - TOP Cena, Ev.č.: 00444 5 240 000 Kč

dÖm-pohled ze zahrady

Popis nemovitosti

Prodej pěkného a kvalitně postaveného zděného rodinného domu v Berouně - Závodí. Předmětný dům byl v minulosti již nabízen k prodeji avšak s ohledem na rozsáhlé právní zatížení (exekuce), nebylo možné bezpečně realizovat jeho prodej. V současné době je tento dům prostý jakýchkoliv právních či zástavních omezení, lze bezproblémově financovat jakýmkoliv hypotečním produktem a čeká jen na nového majitele. Hlavní předností nabízeného domu je stav po kompletní rekonstrukci. Stavba byla postavena v roce 1931. V roce 2007 byla provedena celková rekonstrukce, modernizace, přístavba a nástavba podlaží domu, do dnešní podoby (nová plastová okna, celková rekonstrukce interiéru včetně rozvodů inženýrských sítí, ústředního topení, krov včetně střešní krytiny, zateplená fasáda- KZS, rozšíření sklepních prostor mimo půdorys domu, zhotovení terasy). V roce 2010 byl vybudován na zahradě zapuštěný bazén.
Celková dispozice domu je 4+1.
1 PP- 1x kotelna , 1x sklepní místnost., 1x vodárna.1x domácí dílna Podlahová plocha podlaží je 84 m2

1 NP- 1x předsíň, 1x kuchyně, 1x technická místnost-prádelna s WC, 1x pokoj, schodiště do sklepa, druhého patra, podkroví a půdy. Podlahová plocha podlaží je 91,96 m2

2NP 3x pokoj, 1x předsíň, 1x koupelna s WC, 1x žebříkové půdní schodiště. Podlahová plocha podlaží je 91,96 m2.
Součástí příslušenství je dále, terasa, altánek, venkovní sklep, studna a okrasná zahrada se zabudovaným bazénem. Vytápění je řešeno úsporným kondenzačním plynovým kotlem. RD je momentálně neobývaný - vystěhovaný, radiátory a voda jsou vypuštěný a ošetřeny proti zámrzu.

Místní část Závodí se nachází v blízkosti CHKO Český kras a Křivoklátsko v okrese Beroun a leží cca 4 km Z od Berouna a cca 22 km Z od Prahy. V Berouně je kompletní občanská vybavenost. Dopravní dostupnost je vynikající. Sjezd na dálnici D5 v dosahu 2500 m (EXIT 18) a dále je k dispozici MHD, BUS SID, PID ČD-1.5 km). Nemovitost je umístěna ve východní části obce a je situována v centru obytné zástavby rodinných domů, podél asfaltové komunikace, která umožňuje bezproblémový přístup k předmětné nemovitosti. Více viz fotodokumentace. Výhodné financování případně zajistíme.

5 240 000 Kč nejnižší cena v lokalitě, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo00444
KategorieRodinné domy
LokalitaMyslbekova 544/3, Beroun - Beroun-Závodí
OkresBeroun
Velikost4 pokoje
Plocha užitná434 m²
Plocha podlahová268 m²
Plocha pozemku350 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
Rok výstavby1931
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Terasaano
Bazénano
Sklepano
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Soubory ke stažení

Všechny obrázky

Kontaktujte makléře

Radek Hajtol

Radek Hajtol

+420 723 533 533  |  [email protected]