Nacházíte se: EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ » Prodej, Rodinné domy - dvougenerační, 313m² - Dobřany

Prodej, Rodinné domy - dvougenerační, 313 - Dobřany, Ev.č.: 00589

IMG_4722
IMG_4724
IMG_4719
IMG_4708
IMG_4674
IMG_4676
IMG_4682

Kontaktujte makléře

Radek HajtolRadek Hajtol
+420 723 533 533
[email protected]
IČ: 06982697
EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZEXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ
Otakarova 1764/30
České Budějovice - České Budějovice 3
+420 775 455 455
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaAlšova 924, Dobřany
OkresPlzeň-jih
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná313 m²
Plocha pozemku338 m²
Plocha zahrady234 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Rok kolaudace1987
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Naše společnost Vám nabízí prodej dvougeneračního rodinného domu se zahradou v atraktivní a klidné lokalitě. Rodinný dům je vnitřní řadový v bloku sedmi obdobných budov jako 2. zleva, plně podsklepený objekt se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou. Dispozičně je řešen jako dvougenerační - 2+1 s příslušenstvím v přízemí a 3+1 ve II. NP. Napojen na elektro, veřejnou kanalizaci, vodovod i zemní plyn. Dle informace poskytnuté při místním šetření byl objekt dokončen a užíván od roku 1987.
Objekt je založen na základových pasech, nosná konstrukce zděná, stropy nespalné s rovným podhledem. Plochá střecha, krytina plechová, klempířské prvky kompletní. Fasádní omítky břízolitové s kabřincovým obkladem soklového zdiva, vnitřní plochy upraveny hladkou štukovou omítkou a keramickými obklady. Okna dřevěná zdvojená, dveře hladké do ocelových zárubní, dvoukřídlá vrata. Podlahy místností betonové s běžnými krytinami. Vytápění ústřední s plynovým kotlem, žebrové radiátory, elektro 400 V, rozvody v mědi, rozvody vody v ocelovém potrubí, odkanalizování kompletní do veřejné kanalizace. Kuchyňské vybavení základní sektorové, sociální a hygienické zařízení standardní v každém podlaží - sprchový kout, umyvadlo, WC splachovací, ve II. NP vana, umyvadlo, WC. Suterén slouží pro technické a skladové účely a jako garáž s domácí dílnou.
Dispozice - suterén: dvojgaráž, chodba, prádelna, 3x komora, kotelna.
I. NP: zádveří, chodba, hala, koupelna, kuchyně, 2x pokoj, lodžie.
II. NP: chodba, kuchyně, 3x pokoj, koupelna, lodžie.
Zahradní domek, tato jednoduchá konstrukce je umístěna u zadní - západní hranice zahrady a slouží jako venkovní posezení. Nosné prvky tvoří dřevěné hranoly kotvené do patek, na zadní straně plná vyzdívka. Mírná pultová střecha, podlahy ze zámkové dlažby.
Dobřany leží cca 10 km jihozápadně od okraje Plzně; jedná se o město s veškerou občanskou vybaveností, službami a dobrým růstovým potenciálem. To spolu s dostupným napojením na dálnici D5 Praha - Rozvadov (5 km) a především blízkostí Plzně z něj udělalo žádanou lokalitu s vyšší cenovou úrovní prakticky veškerých realit.
Závěrem nutno dodat, že předmětný dům ač plně fukční, je vhodný na kompletní revitalizaci tak aby plnil standardy současného bydlení.