Prodej

Prodej, Rodinné domy u náměstí- Kašperské Hory - levně - vhodné na reko..., Ev.č.: 00433 890 000 Kč

IMG_2630

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu. Jedná se o jednu z turisticky nejvyhledávanějších lokalit v Západních Čechách, což z ní dělá ekonomicky velmi atraktivní.

Možnost dokoupení i přilehlého stavebního pozemku (za 2.099tis.) Viz samostatný inzerát.

Nemovitost je bývalá restaurace s rodinným domem a sestává se z uličního a bočního traktu, které jsou vnitřně propojeny. Uliční trakt je částečně podsklepený, má jedno nadzemní podlaží, částečné podkroví a půdu. Boční trakt je nepodsklepený, má jedno nadzemní podlaží a půdu. Dům je napojen na inženýrské sítě města. Původní stavba je cca 180 let stará. Poslední modernizace domu proběhla před cca 45 lety. Stavebně technický stav domu je zanedbaný, bez pravidelné údržby. Výhodou je velmi prostorná půda, kterou lze využít k vybudování dalších bytových jednotek či pokojů pro ubytování.

Uliční trakt: suterén - sklepní prostory, 1.NP vstup z ulice do chodby, sál, byt 2+1s WC a koupelnou.
Boční trakt: v 1.NP chodba se vstupem ze dvora, kuchyň, 2 pokoje, koupelna, WC a komora.

Kašperské Hory se svým krásně zrenovovaným starobylým náměstím staly malebnou bránou Šumavy. Jsou východiskem turistických tras do blízkých přísně chráněných lokalit Šumavského národního parku. Moderní SKIAREÁL s umělým zasněžováním a večerním lyžováním na osvětlené sjezdovce přitahuje zájem milovníků Šumavy. Průmyslem nedotčená šumavská krajina dává na udržovaných trasách příležitost i milovníkům „bílé stopy“. Velmi dobré autobusové spojení umožňuje pobyt i těm, kdo nevyužívají vlastní auto. K dispozici jsou hotely, penziony a restaurace všech cenových kategorií. Město Kašperské Hory je turisticky atraktivním místem celoročně. Zdejší podzimy jsou pověstné svojí barevností i bohatou úrodou pro houbaře v krásných lesích.
Obchody, pošta, lékařské středisko a další služby v místě. Kašperské Hory obklopené lesnatými úbočími okolního hor s dominantou národní kulturní památky-hradu Kašperk-jsou vyhledávaným horským střediskem, které si ale zachovává svoji intimitu a malebnost původního gotického a renesančního města. Jsou předurčeny pro rozvoj cestovního ruchu a lázeňství.

Jedná se o povinný prodej v insolvenčním řízení. Výhodné financování případně zajistíme.

890 000 Kč investičně zajímavá příležitost v centru Kašperských Hor, + provize RK
Ev. číslo00433
KategorieRodinné domy
LokalitaNerudova 125, Kašperské Hory
OkresKlatovy
Velikost2 pokoje
Plocha užitná280 m²
Plocha pozemku1.996 m²
Stav objektuŠpatný
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaRekreační
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Parkováníano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Soubory ke stažení

Všechny obrázky

Kontaktujte makléře

Radek Hajtol

Radek Hajtol

+420 723 533 533  |  [email protected]