Nacházíte se: EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ » Atypická Vila pro náročnou klientelu za exkluzivní cenu, 5 min. od Prahy

Atypická Vila pro náročnou klientelu za exkluzivní cenu, 5 min. od Prahy, Ev.č.: 00347

IMG_4898
IMG_4916
IMG_4895
IMG_4893
IMG_4892
IMG_3023
IMG_2977

Kontaktujte makléře

Radek HajtolRadek Hajtol
+420 723 533 533
[email protected]
IČ: 06982697
EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZEXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ
Otakarova 1764/30
České Budějovice - České Budějovice 3
+420 775 455 455
[email protected]
Cenaprodáno
Cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaPod Černou skálou, Klecany
OkresPraha-východ
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná800 m²
Plocha pozemku7.293 m²
Plocha zastavěná607 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Naše společnost Vám nabízí exkluzivní prodej nadstandardně řešené vily ve vzdálenosti pouhých 20 km od centra Prahy.
Informace o ceně:
Nemovitost bude prodána nejvyšší aktuální nabídce. Pro orientaci uvádíme, že pořizovací cena je znalci z oboru oceňování nemovitostí odhadována na 55-60mil. CZK, avšak znalecký posudek sloužící k tomuto prodeji je výrazně nižší na částku 30 mil. CZK. Prosíme i s ohledem na výrazně sníženou cenu, jen vážné a bonitní zájemce, kdy lze při vážném zájmu jednat i o ceně ze znaleckého posudku.
Za omezený počet fotodokumentace se omlouváme, ale momentálně zde probíhají nutné zahradnické úpravy, úklid a uvedení celého domu do provozního stavu - po té bude celý objekt přefotografován a fotografie budou zveřejněny.
Informace o nemovitosti:
Autorem projektu je světoznámí architekt Michael Klang, který je mimo jiné autorem zdařilé rekonstrukce domu U Hybernů. Vila je vystavěna na obdélníkovém půdorysu a citlivě zasazena do svažitého terénu, s orientací Sever a Jih. Na stavbě můžeme najít i prvky zdravého bydlení, podle čínské životní filozofie Feng – Shui. Pro dispozici byl zvolen troj-trakt se schodištěm uprostřed. Po obou stranách (východní a západní), jsou rozmístěny jednotlivé místnosti. Bezbariérový pohyb po domě umožňuje vestavěný výtah. Fasáda je kontaktní, zateplená a opatřená strukturální omítkou ve světlém odstínu žluté barvy. Část obvodového pláště domu je vyzděna z lícového zdiva červené barvy. Fasádní stavební otvory převážně vyplňují velkoformátová dřevěná eurookna, která byla dle návrhu architekta vyrobena na zakázku. Vstupní dveře jsou dřevěné, s průhledovými výplněmi z barevného skla. Omítky jsou převážně štukové v kombinaci s lícovým zdivem. V koupelnách a na WC jsou osazeny zařizovací předměty z kolekcí od renomovaných výrobců. Podlahové krytiny v kombinaci, žula, mramor, dřevo, keramické dlažby, mozaikové dlažby, plovoucí podlaha, marmoleum, koberce, jsou vybrány pouze z kvalitních materiálů. Jejich barevnost vhodně doplňuje promyšlený interiér. Interiér, včetně zdobných prvků a funkčních detailů je zhotoven na základě autorských návrhů, tak aby dotvářel výjimečný a harmonický celek stavby. Nainstalovaný topný systém je teplovodní, v kombinaci radiátorů a podlahového vytápění. Energo-nosičem je zemní plyn. Bazénová místnost je opatřena vzduchotechnikou s úpravou vnitřního prostředí – teploty, vzduchu a vlhkosti. Z některých místností je vnitřní vzduch rekuperován a odebraná tepelná energie je s výhodou využita na další ohřev. Osazené řídicí systémy umožňují dům napojit na obnovitelné zdroje energie. V domě je EZS a EPS s možností napojení na PCO. Střešní plášť je tvořen nosnou vazníkovou konstrukcí s tepelnou izolací. Hydroizolační vrstvu tvoří izolace na bázi měkčeného PVC. V střešním plášti jsou prostupy pro tři komínová tělesa a několik střešních světlíků, které přivádějí přímé denní světlo do interiérů stavby.