Prodej

Atypická Vila pro náročnou klientelu za exkluzivní cenu, 5 min. od Prahy, Ev.č.: 00347 prodáno

IMG_4898

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám nabízí exkluzivní prodej nadstandardně řešené vily ve vzdálenosti pouhých 20 km od centra Prahy.
Informace o ceně:
Nemovitost bude prodána nejvyšší aktuální nabídce. Pro orientaci uvádíme, že pořizovací cena je znalci z oboru oceňování nemovitostí odhadována na 55-60mil. CZK, avšak znalecký posudek sloužící k tomuto prodeji je výrazně nižší na částku 30 mil. CZK. Prosíme i s ohledem na výrazně sníženou cenu, jen vážné a bonitní zájemce, kdy lze při vážném zájmu jednat i o ceně ze znaleckého posudku.
Za omezený počet fotodokumentace se omlouváme, ale momentálně zde probíhají nutné zahradnické úpravy, úklid a uvedení celého domu do provozního stavu - po té bude celý objekt přefotografován a fotografie budou zveřejněny.
Informace o nemovitosti:
Autorem projektu je světoznámí architekt Michael Klang, který je mimo jiné autorem zdařilé rekonstrukce domu U Hybernů. Vila je vystavěna na obdélníkovém půdorysu a citlivě zasazena do svažitého terénu, s orientací Sever a Jih. Na stavbě můžeme najít i prvky zdravého bydlení, podle čínské životní filozofie Feng – Shui. Pro dispozici byl zvolen troj-trakt se schodištěm uprostřed. Po obou stranách (východní a západní), jsou rozmístěny jednotlivé místnosti. Bezbariérový pohyb po domě umožňuje vestavěný výtah. Fasáda je kontaktní, zateplená a opatřená strukturální omítkou ve světlém odstínu žluté barvy. Část obvodového pláště domu je vyzděna z lícového zdiva červené barvy. Fasádní stavební otvory převážně vyplňují velkoformátová dřevěná eurookna, která byla dle návrhu architekta vyrobena na zakázku. Vstupní dveře jsou dřevěné, s průhledovými výplněmi z barevného skla. Omítky jsou převážně štukové v kombinaci s lícovým zdivem. V koupelnách a na WC jsou osazeny zařizovací předměty z kolekcí od renomovaných výrobců. Podlahové krytiny v kombinaci, žula, mramor, dřevo, keramické dlažby, mozaikové dlažby, plovoucí podlaha, marmoleum, koberce, jsou vybrány pouze z kvalitních materiálů. Jejich barevnost vhodně doplňuje promyšlený interiér. Interiér, včetně zdobných prvků a funkčních detailů je zhotoven na základě autorských návrhů, tak aby dotvářel výjimečný a harmonický celek stavby. Nainstalovaný topný systém je teplovodní, v kombinaci radiátorů a podlahového vytápění. Energo-nosičem je zemní plyn. Bazénová místnost je opatřena vzduchotechnikou s úpravou vnitřního prostředí – teploty, vzduchu a vlhkosti. Z některých místností je vnitřní vzduch rekuperován a odebraná tepelná energie je s výhodou využita na další ohřev. Osazené řídicí systémy umožňují dům napojit na obnovitelné zdroje energie. V domě je EZS a EPS s možností napojení na PCO. Střešní plášť je tvořen nosnou vazníkovou konstrukcí s tepelnou izolací. Hydroizolační vrstvu tvoří izolace na bázi měkčeného PVC. V střešním plášti jsou prostupy pro tři komínová tělesa a několik střešních světlíků, které přivádějí přímé denní světlo do interiérů stavby.

prodánoCena k jednání
Ev. číslo00347
KategorieRodinné domy
LokalitaPod Černou skálou, Klecany
OkresPraha-východ
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná800 m²
Plocha pozemku7.293 m²
Plocha zastavěná607 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Balkónano
Terasaano
Lodžieano
Bazénano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace

Soubory ke stažení