Prodej

Prodej rozdělená1/2, Rodinné domy, Lipová-lázně - blízko Ski Areál, Ev.č.: 00580 prodáno

IMG_3434

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám zprostředkuje za exkluzivní cenu prodej ideální poloviny rodinného domu (technicky rozděleno - vlastní vchod). Jedná se o povinný prodej v insolvenčním řízení. Dům se nachází ve velmi atraktivní lokalitě na rekreaci, především pro vyznavače zimních sportů, Ski Areál je vzdálen 4 min. od domu. S ohledem na lokalitu, vhodné jako rezidenčně rekreační bydlení.

Celkový popis nemovitosti domu:
Rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, v části se nachází půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Objekt postaven cca v roce 1900. V roce 1996 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: rozvody elektřiny - částečná, dále v roce 1998: rozvody plynu - celková, rozvody odpadů - celková, dále v roce 2005: okna - částečná, vchodové dveře - částečná, dále v roce 2008: střešní krytina - částečná, dále v roce 2010 rekonstrukce části domu.Základy jsou kamenné, objekt je cihlové konstrukce, stěny mají tloušťku 80 cm a stropy jsou klenbové a dřevěné. Střecha je polovalbová, střešní krytina je plastová a klempířské prvky jsou pozinkované.
Dispozičně je dům 5+2. V domě se nachází obývací pokoj o výměře 13,52 m2, chodba o výměře 19,86 m2, pokoj o výměře 18,07 m2, ložnice o výměře 19,26 m2, koupelna s WC o výměře 14,13 m2, kuchyně o výměře 5,94 m2, komora o výměře 13,29 m2, chodba o výměře 4,08 m2, obytná část užívaná jiným vlastníkem (kuchyně, dva pokoje, koupelna s WC) o výměře 85,00 m2, půda o výměře 115,00 m2, místnost o výměře 41,19m. Podlahová plocha činí 193,15 m . Podlahová plocha vč. příslušenství činí 349,35m.
Dále je uváděn popis interiéru části domu, kde byla zpracovateli umožněna prohlídka.
Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Okna jsou plastová s dvojsklem a dřevěná zdvojená, v části objektu s žaluziemi. Orientace obytných prostor je na jih a východ. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. V domě jsou dřevěné plné interiérové dveře, zárubně jsou dřevěné a vchodové dveře jsou plastové. Vybavení kuchyně tvoří kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů a elektrický sporák. Pro osvětlení jsou použity lustry a zářivková svítidla.
V obytných místnostech je prkenná podlaha, kuchyně má na podlaze keramickou dlažbu, koupelna má na podlaze cementový potěr a v chodbě je podlaha řešena cementovým potěrem a teracem. Mezi další vybavení domu patří anténní rozvody.
Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Zdroj vody je ze studny, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a je zde připojen rozvod zemního plynu. Dům je vytápěn ústředně pomocí plynového kotle a topná tělesa jsou závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen bojlerem.
Stěny objektu jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy v domě jsou zastaralé, vybavení v domě je zastaralé a v objektu jsou rozvody bez vad. Část domu, kterou užívá druhý vlastník, je podle informací po rekonstrukci.

prodánoTop Cena
Ev. číslo00580
KategorieRodinné domy
LokalitaLipová-lázně 94
OkresJeseník
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná193 m²
Plocha pozemku1.264 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Soubory ke stažení