Nacházíte se: EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ » Prodej rodinné domy, 186 m² - Plenkovice

Prodej rodinné domy, 186 - Plenkovice, Ev.č.: 00717

IMG_0545
IMG_0550
IMG_0574
IMG_0583
IMG_0584
IMG_0582
IMG_0580

Kontaktujte makléře

Radek HajtolRadek Hajtol
+420 723 533 533
[email protected]
IČ: 06982697
EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZEXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ
Otakarova 1764/30
České Budějovice - České Budějovice 3
+420 775 455 455
[email protected]
Cena2 450 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaPlenkovice 23
OkresZnojmo
Velikost2 pokoje
Plocha užitná186 m²
Plocha pozemku441 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme prostorný rodinný dům v klidné lokalitě Plenkovic. Jedná se o pěkně udržovanou nemovitost s užitnou plochou 186 m² na pozemku o rozloze 441 m². Dům je ve velmi dobrém stavu, vybaven sklepem a lokálním plynovým topením. Jeho dispozice poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a rodinný život. Okolí nabízí příjemné prostředí s možností relaxace a odpočinku ve venkovském prostředí. Vhodné pro rodinu hledající klidné a útulné bydlení s možností využití vlastní zahrady. Tato nemovitost je ideálním místem pro trvalé bydlení nebo jako rekreační objekt pro relaxaci a odpočinek. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost!

Technický popis:
Rodinný dům je samostatně stojící, nepodsklepený, o jednom nadzemním podlaží a půdním prostoru, o jedné bytové jednotce 2+kk. Zastřešení sedlovou střechou s krytinou pálená taška, krov dřevěný, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Základy jsou kamenné a betonové, svislé nosné a obvodové konstrukce jsou zděné, vnitřní příčky zděné. Vodorovné konstrukce jsou dřevěné s rovným podhledem. Schodiště kovové s dřevěnými stupni. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Dveře typové plné a částečně prosklené do kovových zárubní, posuvné. Podlahy jsou laminátové plovoucí keramická a teraco dlažba. Vnitřní úprava zdí - vápenné omítky, malby, keramické obklady stěn v kuchyni a koupelně. Vnější úprava zdí – břízolitové omítky, kabřincové a kamenné obklady soklu. Vytápění ústřední plynovým kotlem, v hale jsou umístěny krbová kamna, ohřev vody el. bojlerem. Stavba je napojena na kompletní inženýrské sítě. Rodinný dům postaven cca v roce 1887, během let byly prováděny udržovací práce, v letech 2019/2020 proběhla výměna oken a vstupních dveří a částečná rekonstrukce vnitřních prostor, a to obytné části domu - obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, koupelny s WC a zádveří. Nejsou dokončeny opravy venkovních omítek a nebytové prostory.
Dispozičně rodinný dům sestává ze zádveří, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny s WC, chodby, haly, původní koupelny (nefunkční), dílny s kotelnou, skladu.
Započitatelná plocha: 140 m2
Vedlejší stavba - kůlna postavená na parc.č. St. 52, stavba je samostatně stojící, o jednom nadzemním podlaží a půdním prostoru, střecha sedlová, krytina pálená taška, krov dřevěný, základy kamenné a betonové, svislé konstrukce zděné, vodorovné konstrukce dřevěné, vrata dřevěná, dveře dřevěné a kovové, podlaha betonová. Stavba je napojena na síť elektro.
Zemní sklepy postavené na parc.č. St. 52, zasazené do svahu.
Venkovní úpravy - přípojka elektro, přípojky vody, přípojka kanalizace, přípojka plynu, zpevněná plocha dlážděná, zpevněná plocha betonová, oplocení ze strojového pletiva, zděný vjezd s kovovými dvoukřídlými vraty.
Trvalé porosty – ovocné porosty – 1 ks hruška, 4 ks jabloň
Pozemky parc.č. St. 52 - zastavěná plocha a nádvoří o výměře 441 m2. Pozemek je částečně zastavěn stavbou, zbylá část tvoří zahradu a nádvoří k rodinnému domu č.p. 23.