Nacházíte se: EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ » Prodej, Rodinné domy, 180m² se zahradou - Vážany nad Litavou

Prodej, Rodinné domy, 180 se zahradou - Vážany nad Litavou, Ev.č.: 00676

IMG_6376
IMG_5891
IMG_6315
IMG_6317
IMG_6318
IMG_6319
IMG_6320

Kontaktujte makléře

Radek HajtolRadek Hajtol
+420 723 533 533
[email protected]
IČ: 06982697
EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZEXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ
Otakarova 1764/30
České Budějovice - České Budějovice 3
+420 775 455 455
[email protected]
Cenaprodáno
Zlevněno
KategorieRodinné domy
LokalitaVážany nad Litavou 124
OkresVyškov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku535 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu se zahradou a vinným sklepem v zemi. Žádaná lokalita nedaleko Brna. Původní, funkční stav, avšak vhodné k revitalizaci na bydlení splňující aktuální bytové standardy.
Rodinný dům je koncipován jako jednogenerační, je nepodsklepený, řadový vnitřní, dvoupodlažní se sklonitou střechou s nízkým spádem. Na dvoře se nachází vedlejší stavba - hospodářská stavení - jednopodlažní zděná přístavba nyní užívána jako sklad a dílna.

Dispozice:
Vstup do domu je řešen z ulice do podlouhlé chodby, která vede do obytné haly se schodištěm. Z haly je přístupný kuchyňský kout průchozí do pokoje s oknem do ulice. Dále je z haly přístupné samostatné WC, kotelna, komora a koupelna. V 2np se nachází z chodby přístupné tři pokoje, šatna, koupelna, WC a terasa.
Orientace ke světovým stranám: na V-do ulice: obývací pokoj, vchod, 2xložnice; na Z-do dvora obytná hala, 1xložnice, terasa (pochozí střecha dvorní přístavby).

Technický stav:
RD pochází ze 40. let 20. století, v roce 1980 byla provedena přístavba do dvora a nástavba druhého patra. V následujících letech byl dům udržován, probíhaly průběžné rekonstrukce: 1990 nová konstrukce střechy, nová krytina, v r. 2020 oprava povlakové krytiny, v roce 1998 přípojka plynu vč. rozvodů po domě, nový plynový kotel s rozvody k radiátorům. Technický stav domu je průměr, vybavení domu je morálně zastaralé.

Konstrukce, vybavení:
Dům je napojen na přípojku elektro, plynu, vody a kanalizace. Na pozemku je kopaná studna.
Stavba je založena na betonových základech, svislé konstrukce jsou zděné, obvodové zdivo nezateplené opatřené břizolitovou omítkou, vnitřní povrchy opatřeny hladkou omítkou, v koupelně a WC je obklad. Stropy jsou ve starší části dřevěné, v novější hurdiskové, střešní krytinu tvoří asfaltové pásy. Schodiště je kovové s dřevěnými nášlapy, nášlapné vrstvy podlah v obytných místnostech tvoří parkety, v ostatních místnostech je položena dlažba. Okna jsou dřevěná kastlová, do ulice opatřena venkovními žaluziemi. Interiérové dveře hladké nebo prosklené do ocelových původních zárubní. Vytápění a ohřev TUV je centrální plynovým kotlem, v místnostech jsou žebrové radiátory.
Vybavení: koupelna v přízemí: umyvadlo, vana, připojení pračky; kuch. kout: kuchyňská linka s dřezem, el. sporákem a digestoří; koupelna v patře: vyzděný sprchový kout, umyvadlo; 2xWC.