Prodej

Prodej, Rodinné domy, 180m² se zahradou - Vážany nad Litavou, Ev.č.: 00676 4 900 000 Kč

kombinovaný prodej (1)

Popis nemovitosti

Při rychlém a seriozním jednání - JISTÁ DOHODA NA SLEVĚ
Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu se zahradou a sklepem ve velmi žádané lokalitě nedaleko Brna. Jedná se o dům vhodný k revitalizaci avšak v plně funkčním stavu.
Rodinný dům je koncipován jako jednogenerační, je nepodsklepený, řadový vnitřní, dvoupodlažní se sklonitou střechou s nízkým spádem. Na dvoře se nachází vedlejší stavba - hospodářská stavení - jednopodlažní zděná přístavba nyní užívána jako sklad a dílna.

Dispozice:
Vstup do domu je řešen z ulice do podlouhlé chodby, která vede do obytné haly se schodištěm. Z haly je přístupný kuchyňský kout průchozí do pokoje s oknem do ulice. Dále je z haly přístupné samostatné WC, kotelna, komora a koupelna. V 2np se nachází z chodby přístupné tři pokoje, šatna, koupelna, WC a terasa.
Orientace ke světovým stranám: na V-do ulice: obývací pokoj, vchod, 2xložnice; na Z-do dvora obytná hala, 1xložnice, terasa (pochozí střecha dvorní přístavby).

Technický stav:
RD pochází ze 40. let 20. století, v roce 1980 byla provedena přístavba do dvora a nástavba druhého patra. V následujících letech byl dům udržován, probíhaly průběžné rekonstrukce: 1990 nová konstrukce střechy, nová krytina, v r. 2020 oprava povlakové krytiny, v roce 1998 přípojka plynu vč. rozvodů po domě, nový plynový kotel s rozvody k radiátorům. Technický stav domu je průměr, vybavení domu je morálně zastaralé.

Konstrukce, vybavení:
Dům je napojen na přípojku elektro, plynu, vody a kanalizace. Na pozemku je kopaná studna.
Stavba je založena na betonových základech, svislé konstrukce jsou zděné, obvodové zdivo nezateplené opatřené břizolitovou omítkou, vnitřní povrchy opatřeny hladkou omítkou, v koupelně a WC je obklad. Stropy jsou ve starší části dřevěné, v novější hurdiskové, střešní krytinu tvoří asfaltové pásy. Schodiště je kovové s dřevěnými nášlapy, nášlapné vrstvy podlah v obytných místnostech tvoří parkety, v ostatních místnostech je položena dlažba. Okna jsou dřevěná kastlová, do ulice opatřena venkovními žaluziemi. Interiérové dveře hladké nebo prosklené do ocelových původních zárubní. Vytápění a ohřev TUV je centrální plynovým kotlem, v místnostech jsou žebrové radiátory.
Vybavení: koupelna v přízemí: umyvadlo, vana, připojení pračky; kuch. kout: kuchyňská linka s dřezem, el. sporákem a digestoří; koupelna v patře: vyzděný sprchový kout, umyvadlo; 2xWC - splachovací záchod;

U této nemovitosti je možný i kombinovaný prodej, jedná se o dočasný pronájem se závazkem budoucího odkupu. Více o kombinovaném prodeji v článku na našem webu sekci aktuality nebo na dotaz.
Podmínky jsou nastavovány vždy individuálně, dle reálných možností zájemce a souhlasu prodávajícího

4 900 000 KčRychle jednání - SLEVA - JISTÁ DOHODA
Ev. číslo00676
KategorieRodinné domy
LokalitaVážany nad Litavou 124
OkresVyškov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku535 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Soubory ke stažení

Všechny obrázky

Kontaktujte makléře

Radek Hajtol

Radek Hajtol

+420 723 533 533  |  [email protected]