Nacházíte se: EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ » Luxusní Vila, 10km od Prahy

Luxusní Vila, 10km od Prahy, Ev.č.: 00109

IMG_3023
IMG_2977
IMG_3022
IMG_2997
IMG_2993
IMG_4909
IMG_4908

Kontaktujte makléře

Radek HajtolRadek Hajtol
+420 723 533 533
[email protected]
IČ: 06982697
EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZEXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ
Otakarova 1764/30
České Budějovice - České Budějovice 3
+420 775 455 455
[email protected]
Cenaprodáno
Nejvyšší nabídce
KategorieVila
LokalitaPod Černou skálou, Klecany
OkresPraha-východ
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná800 m²
Plocha pozemku7.293 m²
Plocha zastavěná607 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
G
zobraz vybavení
Popis

Naše společnost Vám nabízí exkluzivní prodej velmi luxusního sídla ve vzdálenosti pouhých 10km od Prahy. Do centra Prahy cca 20min. Jedná se o povinný nucený prodej a výhodné financování rádi zajistíme. Informace o ceně pouze při osobní jednání - i když je současná cena výrazně nižší, pro orientaci uvádíme, že pořizovací cena je znalci z oboru oceňování nemovitostí odhadována na 55-60mil. CZK. Prodejní cena je velmi výrazně nižší - samozřejmostí je i jednání o ceně. Prosíme jen vážné a bonitní zájemce. Za omezený počet fotodokumentace se omlouváme, ale momentálně zde probíhají rozsáhlé nutné zahradnické úpravy - po té bude celý objekt přefotografován a fotografie budou zveřejněny.
Autorem projektu je světoznámí architekt Michael Klang, který je mimo jiné autorem zdařilé rekonstrukce domu U Hybernů.
Vila je vystavěna na obdélníkovém půdorysu a citlivě zasazena do svažitého terénu,s orientací Sever a Jih. Na stavbě můžeme najít i prvky zdravého bydlení, podle čínské životní filozofie Feng – Shui. Pro dispozici byl zvolen troj-trakt se schodištěm
uprostřed. Po obou stranách (východní a západní), jsou rozmístěny jednotlivé místnosti. Bezbariérový pohyb po domě umožňuje vestavěný výtah. Fasáda je kontaktní, zateplená a opatřená strukturální omítkou ve světlém odstínu žluté barvy. Část obvodového pláště domu je vyzděna z lícového zdiva červené barvy. Fasádní stavební otvory převážně vyplňují velkoformátová dřevěná eurookna, která byla dle návrhu architekta vyrobena na zakázku. Vstupní dveře jsou dřevěné, s průhledovými výplněmi z barevného skla. Omítky jsou převážně štukové v kombinaci s lícovým zdivem. V koupelnách a na WC jsou osazeny zařizovací předměty z kolekcí od renomovaných výrobců. Podlahové krytiny v kombinaci, žula, mramor, dřevo, keramické dlažby, mozaikové dlažby, plovoucí podlaha, marmoleum, koberce, jsou vybrány pouze z kvalitních materiálů. Jejich barevnost vhodně doplňuje promyšlený interiér. Interiér, včetně zdobných prvků a funkčních detailů je zhotoven na základě autorských návrhů, tak aby dotvářel výjimečný a harmonický celek stavby. Nainstalovaný topný systém je teplovodní, v kombinaci radiátorů a podlahového vytápění. Energo-nosičem je zemní plyn. Bazénová místnost je opatřena vzduchotechnikou s úpravou vnitřního prostředí – teploty, vzduchu a vlhkosti. Z některých místností je vnitřní vzduch rekuperován a odebraná tepelná energie je s výhodou využita na další ohřev. Osazené řídicí systémy umožňují dům napojit na obnovitelné zdroje energie. V domě je EZS a EPS s možností napojení na PCO. Střešní plášť je tvořen nosnou vazníkovou konstrukcí s tepelnou izolací. Hydroizolační vrstvu tvoří izolace na bázi měkčeného PVC. V střešním plášti jsou prostupy pro tři komínová tělesa a několik střešních světlíků, které přivádějí přímé denní světlo do interiérů stavby.