SPECIALISTA NA PRÁVNĚ A ZÁSTAVNĚ ZATÍŽENÉ NEMOVITOSTI

Klademe velký důraz na znalosti veškerých procesně právních předpisů a postupů, individualitu a maximalizaci výtěžků bez jakýchkoliv způsobů pletichaření a kompromisů.

Naše společnost aktivně působí v realitách od roku 2010, postupně jsme se začali specializovat na prodeje právně či zástavně zatížených nemovitostí až po dnešní prodeje v insolvenčních řízeních, likvidace majetku a spolupráce se zajištěnými věřiteli. Disponujeme dostatečným zázemím, které pokrývá celou Českou Republiku. Klademe velký důraz na znalosti veškerých procesně právních předpisů a postupů, individualitu a maximalizaci výtěžků bez jakýchkoliv způsobů pletichaření a kompromisů. Vedle masivní inzerce na všech dostupných inzertních portálech, disponujeme početnou členskou základnou zájemců na sociálních sítích po celé ČR díky, které dosahujeme vyšší viditelnosti námi prodávaných nemovitostí. V rámci zpeněžování poskytujeme veškeré služby s tím spojené jako například financování, právní služby, vyklízení a mnoho jiného.
V neposlední řadě vlastníme velmi lukrativní obchodní značku, která nám sama o sobě pomáhá v prodejnosti nad veškerá naše původní očekávání.

SPECIALISTA NA PRÁVNĚ A ZÁSTAVNĚ ZATÍŽENÉ NEMOVITOSTI